Polski Angielski Niemiecki
NIEBAWEM NOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TRENINGÓW. WRACAMY Z NASZA STRONĄ INTERNETOWĄ !!! ZAPRASZAMY WKRÓTCE !!!
Swiat Pogody

Sponsorzy

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

 

FRAME FACTORY - jedyny w Polsce i Europie środkowej producent kompletnych rozwiązaniach dla budownictwa szkieletowego przy zastosowaniu systemu maszyn FrameCad.

Przy pomocy najnowszych technik komputerowych i doskonałego sprzętu produkcyjnego FRAME FACTORY może produkować efektywnie i precyzyjnie szkieletowe konstrukcje budowlane ze stali giętej na zimno. Wysoka jakość i efektywność produkcji gwarantowana jest przez zastosowanie naszego najnowszego systemu Framecad. Pozioma zaawansowania systemu oraz jego unikalność w skai europejskiej dają nam znaczną przewagę nad konkurencją z krajów europejskich.

Naszym celem strategicznym jest opracowywanie profesjonalnych i praktycznych rozwiązań dla usprawnienia procesów projektowania, produkcji i montażu lekkich szkieletowych konstrukcji budynków.

Poprzez konsolidacje systemu maszynowego z zaawansowanymi systemami projektowania, inżynierii i oprogramowania chcemy znaleźć unikalne rozwiązanie do projektowania, produkcji i montażu lekkich konstrukcji stalowych.

Eko-przyjazne konstrukcje stalowe oferują wiele unikalnych korzyści dla środowiska naturalnego: wydajność, trwałość i długowieczność, niższe koszty transportu, mniej marnotrawstwa surowców oraz recykling produktów.

 

„BERBUD” firma należąca do byłego zawodnika KS RCB Artura Berłowskiego jest dynamicznie rozwijającą się firma budowlaną z kilkuletnim doświadczeniem i wieloma projektami zakończonymi sukcesem i w terminie. Nasza historia i pierwsze duże zlecenia zaczęły się od usług profesjonalnego montażu i demontażu rusztowań zarówno fasadowych jak i modułowych. Z czasem nasze portfolio powiększyliśmy o wykonawstwo budowlane i projektowe Dalszy dynamiczny wzrost i obserwacja rynku budowlanego pozwoliło nam ponownie poszerzyć wachlarz usług o roboty ziemne. Oferujemy usługi wysokiej jakości sprzętem czyli VOLVO A 30 D. Udało nam się zapełnić kolejna nisze rynkową i w naszej ofercie pojawiły się artykuły BHP. Te specjalistyczne dla monterów jak i podstawowe dla szeroko pojętego placu budowy.
Przez kilka lat dynamicznego rozwoju udało nam się wypracować renomę wiarygodnego partnera oraz pozycje jednej z czołowych firm budowlanych z regionu łódzkiego. Mamy zrealizowane kilkadziesiąt projektów na terenie całego kraju a także za granicą. Aktualnie dysponujemy doświadczoną kadra ponad 60 monterów, także takich z uprawnieniami, którzy wielokrotnie „w boju” dotrzymali napięte terminy.
Nasz kadra inżynierska oraz pracownicy pozwalają nam na oferowanie usług w zakresie:
• Opracowywania projektów budowlanych i wykonawczych z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i pozwoleń oraz wykonawstwa robót budowlanych.
• Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od projektu po jego realizację na placu budowy.
• Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty alpinistyczne
• Wyposażymy Państwa pracowników oraz budowę w najwyższej jakości sprzęt BHP
• Usługi z zakresu robót ziemnych

 

bwb

Firma "BWB" Sylwester Wypych rozpoczęła działalność 1 maja 2009 roku. Nasza wiedza zdobyta w międzynarodowym koncernie oraz dbałość o należytą jakość sprawiły, że jesteśmy lokalnym liderem w produkcji mieszanki betonowej. Braliśmy udział w projektach, które przyczyniły się do rozwoju miasta i regionu. Dostarczyliśmy mieszankę dla rzeszy klientów indywidualnych budujących swoje domy. Zawsze wspieramy ich naszą wiedzą, często bezpośrednio na placu budowy.

Od roku 2015 nasza oferta została poszerzona o okna, drzwi, bramy garażowe oraz rolety. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem stolarki PCV i ALU najwyższej jakości, produkowanej przez firmę OknoPlus z Krakowa. Posiadamy wyspecjalizowaną brygadę, która zadba o profesjonalny i estetyczny montaż.

 

logo fh

FRAME HOUSE Sp. z o.o. to spółka realizująca kompleksowe wykonawstwo zadań inwestycyjnych różnych gałęzi budownictwa. Zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, realizujemy budynki użyteczności publicznej, angażujemy się w sprzedaż domów i projektów oraz prowadzimy działalność deweloperską.

Proponujemy Państwu nowoczesny system zabudowy Frame House spełniający wszystkie wymagania stawiane współczesnemu budownictwu począwszy od energooszczędności, przez niskie koszty eksploatacji, ekologię, komfort i funkcjonalność, skończywszy na najnowszych technologiach.

 

wolamed

Firma została założona 02 sierpnia 2002r. przez Arkadiusza Hibnera, pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „WOLA – MED” w Woli Wiązowej 11 . Z początku miała jedną przychodnię i jeden gabinet lekarski. Z biegiem lat zaczęło jednak przybywać przychodni , a w nich kolejnych poradni. Dziś możemy się poszczycić 7 Przychodniami i 11 poradniami. Największy nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług oraz miłą obsługę pacjenta. W tym zadaniu pomaga nam stała od wielu lat kadra lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz pozostałych osób współpracujących.

 

logo SAN

Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie to uczelnia ,która swoją ofertę kieruje do tych osób, które swoją pasję i zainteresowania chcą połączyć z przyszłą pracą w swoim ulubionym zawodzie. Największy nacisk władze uczelni kładą na zwiększenie współpracy z firmami, w których studenci znajdą satysfakcjonującą ich pracę. Proponujemy kształcenie na następujących kierunkach : pedagogika, resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną, fizjoterapia, zarządzanie, logistyka, filologia angielska , logistyka w zarządzaniu, administracja, rachunkowość i finanse w zarządzaniu. Studiowanie w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie to zalety w postaci :

 • Proponujemy dogodną lokalizację – Bełchatów – blisko miejsca zamieszkania
 • 4 miejsce w rankingu niepublicznych Szkół Wyższych
 • Wyższa Szkoła w Bełchatowie o bardzo wysokiej renomie
 • Zapewnia nowoczesne wykształcenie proponując wiele kierunków studiów oraz specjalizacji
 • Wieloletnie doświadczenie – MAMY JUŻ 19 LAT
 • Studiując w Społecznej Akademii Nauk poznasz nowych i ciekawych ludzi
 • Przygotowujemy studenta do uczestniczenia w „prawdziwym” życiu biznesowym poprzez doskonalenie umiejętności potrzebnych w pracy zawodowej i rozwijanie kreatywności. Proponujemy oferty pracy poprzez Studenckie Biuro Karier.
 • Ponad 18 tys. zadowolonych studentów i 25 tys. absolwentów
 • Szeroka oferta wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus
 • Bogaty system stypendiów (80% wnioskodawców otrzymało w 2013r.) i refundacji czesnego (płatność w ratach oraz zniżki przy płatności z góry za semestr)
 • Jesteśmy uczelnią przyjazną studentowi – chcemy sprawić, by okres spędzony na studiach był tym najlepszym w życiu czasem. Samorząd Studencki organizuje wycieczki oraz imprezy m.in. fuksówki, juwenalia, półmetki.
 • Szeroka gama zniżek (promocji) studenckich – do skorzystania wymagana jest tylko legitymacja studencka
 • Posiadamy odpowiednio dobraną kadrę naukowo-dydaktyczną. Jej trzon stanowią wieloletni pracownicy naukowi oraz praktycy o uznanej pozycji w kraju i zagranicą. Ich doświadczenie i niekwestionowana wiedza gwarantują wysoki poziom kształcenia oraz rozwój osobowości.
 • Prowadzimy w Katedrach prace, które mają na celu ciągłe uaktualnianie i unowocześnianie istniejących programów nauczania – tak, by były one w największym stopniu dostosowane do wymogów zmieniających się realiów gospodarczych.
 • Przekazujemy studentom praktyczne umiejętności: zajęcia oparte o „case studies”, bezpłatne, dodatkowe kursy i szkolenia, atrakcyjne specjalności, nauka nowoczesnych programów i aplikacji komputerowych oraz powiązanie treści wykładanych przedmiotów z praktyką gospodarczą.
 • Wyposażamy naszych studentów w specjalistyczną wiedzę oraz rozwija w nich wrażliwości na społeczne aspekty gospodarki rynkowej. Wskazujemy na potrzebę utrzymania równowagi pomiędzy skutecznością a wartościami ogólnoludzkimi, równowagi pomiędzy techno a humanum.
 • Dbamy o to, by studenci czuli się jak "u siebie". Aby relacje między kadrą dydaktyczną, pracownikami administracyjnymi Uczelni oraz studentami były oparte na otwartości, wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
 • Od lat intensywnie współpracujemy z uczelniami zagranicznymi z Europy i spoza niej. Kontakty z prestiżową amerykańską uczelnią Clark University zaowocowały w 2003 roku uruchomieniem nowej, niespotykanej jak dotąd na polskim rynku edukacyjnym, oferty studiów. W ramach studiów II stopnia studenci mają dodatkową możliwość uzyskania dyplomu Master Clark University.
 • Posiadamy ogólnie dostępny bezpłatny dostęp do Internetu dla każdego
 • Sale dydaktyczne dostosowane do oczekiwań studentów
 • Tylko u Nas! Możliwość uzyskania 2 dyplomów – studiów magisterskich i podyplomowych tylko w 2 lata!
 • Naszym studentom proponujemy praktyki zawodowe w znanych firmach i instytucjach

technocomplex logoFirma Handlowa „Technocomplex s.c.” Jacek i Zbigniew Lipertowicz powstała w 1999r. Od początku swojej działalności postawiliśmy sobie za cel w możliwie jak najszerszym stopniu zaopatrzenie dużych i małych firm oraz klientów indywidualnych, w tym majsterkowiczów w wysokiej klasy markowe artykuły techniczne. Znajdujemy się w Bełchatowie przy ulicy Zamoście 1, woj. Łódzkie.

W 2007r. rozszerzyliśmy swoją działalność o produkty marki KÄRCHER, znanej i cenionej na świecie firmy specjalizującej się w produkcji maszyn czyszczących. Jako Autoryzowany Partner marki KÄRCHER zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne, przeszkolenie dotyczące obsługi urządzeń oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Patry Spaw logo

Firma PATRY-SPAW , której właścicielem jest były zawodnik KS RCB Jacek Patryarcha oferuje usługi spawalnicze w Bełchatowie i na terenie całego kraju. W ofercie firmy znajduje się spawanie metali kolorowych, spawanie gazami, spawanie elektrodą, spawanie tig, spawanie mag, spawanie MIG/MAG oraz cięcie palnikiem.

kwapisz logo

Biuro Usług Rachunkowo – Księgowych KWAPISZ s.c. posiada bogate doświadczenie w działalności rachunkowo – księgowej sięgające roku 1992, kiedy to jeden z obecnych wspólników spółki cywilnej rozpoczął prowadzenie takiej działalności indywidualnie. W 2008 roku firma została wzniesiona do spółki cywilnej.
Biuro rachunkowe KWAPISZ to zespół dobrze dobranych ludzi, którzy stanowią największe bogactwo firmy. Ich zaangażowanie , wysokie kwalifikacje, rzetelność, motywacja oraz życzliwość są gwarancją sukcesu, bezpieczeństwa i komfortu klientów. Firma KWAPISZ specjalizuje się w outsourcingu finansowo-księgowym. Od początku swej działalności stawia przede wszystkim na jakość. Dysponuje dużym doświadczeniem zdobytym podczas pracy „na etacie” w działach księgowych różnych firm oraz we współpracy, w ramach działalności, z pełnym wachlarzem przedsiębiorstw – począwszy od mikroprzedsiębiorców, aż do dużych spółek kapitałowych o różnym profilu działania.
Współpraca z Biurem Rachunkowym KWAPISZ jako firmą wyspecjalizowaną w obsłudze finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych pozwala zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy oraz zapewnić bezpieczeństwo w zakresie kontaktów z urzędem skarbowym i ZUS-em. Dzięki tej współpracy klienci mogą skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, w których osiągają przewagę nad konkurencją.
Firma KWAPISZ działa na podstawie Świadectw Kwalifikacyjnych nr 6207/2004 , 26526/2008 wydanych przez Ministra Finansów. Gwarantuje zachowanie poufności w zakresie informacji dotyczących swoich Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz ponad obligatoryjnie do 250 tyś. zł. Ponad obligatoryjne (skany polis)
Dysponuje nie tylko wiedzą i praktyką w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lecz również wsparciem zespołu radców prawnych, konsultantów i doradców podatkowych co umożliwia zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu funkcjonowania klientów.
W trosce o bezpieczeństwo danych Klientów i najwyższą jakość świadczonych usług, firma KWAPISZ korzysta z innowacyjnych technologii internetowych oraz nowoczesnych aplikacji finansowo-księgowych, których funkcjonalność pozwala na znaczne zautomatyzowanie oraz zwiększenie szybkości rejestrowania dokumentów. Nowoczesny serwer z zabezpieczeniami oraz zaawansowane procedury sporządzania bieżących archiwizacji baz umożliwiają bezpieczną i szybką realizację powierzonych zadań.

wod kan belchatow

Zakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD.-KAN." Spółka z o.o. w Bełchatowie rozpoczęła działalność na podstawie aktu założycielskiego Spółki z dnia 11.06.1991r. REP.A. nr 509/91, jednak jej korzenie tkwią w 60-letniej tradycji i historii funkcjonowania miejskiej gospodarki wodociągowej i kanalizacyjnej.

Podstawowym celem statutowym Spółki jest realizacja zadań w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzenia ścieków. Spółka eksploatuje Ujęcie Wody „Myszaki” oraz 240km sieci wodociągowej, zapewniając wodę 98% bełchatowian. Ponad 90% mieszkańców miasta obsługiwanych jest przez system kanalizacji sanitarnej o długości 192km i Oczyszczalnię Ścieków w Bełchatowie.

Oprócz działalności podstawowej Spółka oferuje usługi w zakresie: budowy nowych i modernizacji istniejących sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonywania przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, inspekcji sieci kanalizacyjnych przy użyciu kamery, wykrywania nieszczelności w sieciach wodociągowych, czyszczenia sieci kanalizacyjnych, punktowych napraw sieci kanalizacyjnych metodą bez wykopową, badań laboratoryjnych wody i ścieków.

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Główni Sponsorzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Sponsorzy i Partnerzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Image 3

Header 3

Text goes here

Image 4

Header 4

Text goes here

Image 5

Header 5

Text goes here

Image 6

Header 6

Text goes here

Image 7

Header 7

Text goes here

Image 8

Header 8

Text goes here

Polecamy

AP_SAN.jpgBCTP.jpgDHR_KONTAKT.pngLOGO_MCS.jpgLewan_Catering.pngTeam_Saiyan.pngapg.pngfit_MASTER.jpgfoto_modlinski.pnggangleona.pnghydromac.pngmadejczyk.jpgpcs.jpgpzrugby_logo.pngsilownia_hala.jpg

Patroni Medialni

Kalendarz wydarzeń

Styczen 2022
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2012 - 2021 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com