Polski Angielski Niemiecki
UWAGA ZMIANA TERMINÓW i MIEJSCA TRENINGÓW !!! NOWE TERMINY TRENINGÓW : WTOREK: 17:00-18:30 grupy:mini-żak, żak, młodzik , 18:30-20:00 grupy: kadet, junior, senior. PIĄTEK: 18:00-19:00 grupy : mini-żak, żak, młodzik , 19:00-20:00 grupy:kadet, junior, senior MIEJSCE: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Romualda Traugutta Czapliniecka 98 Bełchatów . SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Swiat Pogody

Bełchatowscy nauczyciele i trenerzy szkolili się z Rugby TAG.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

szkolenie rugbytag btowW dniach 19 - 21 października w Jarocinie odbyło się kolejne szkolenie w ramach programu "Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży" przygotowanego przez Polski Związek Rugby. W szkoleniu wspieranym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wzięli udział nauczyciele oraz trenerzy z całego kraju.

Na konferencji nie mogło zabraknąć przedstawicieli z Bełchatowa, którzy także biorą udział w tym projekcie. W trakcie kursu trenerzy łączący i nauczyciele uczestniczyli w zajęciach teoretycznych i praktycznych. W ramach projektu w bełchatowskich szkołach podstawowych nauczyciele prowadzą regularne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem gry w Rugby TAG (uczniowie klas IV - VI). Rugby TAG prowadzone jest w 6 bełchatowskich szkołach. W SP nr 1 przez Jarosława Nitę, w SP nr 3 przez Bogdana Krzaka, w SP nr 4 przez Martynę Pacholczyk, w SP nr 5 przez Michała Stawickiego, w SP nr 9 przez Tomasza Jończyka, w SP nr 12 przez Jacka Paduszyńskiego. Trenerami łączącymi są Marek Stojek i Rafał Kowalski. Wszyscy uczniowie, którzy uczą się w w/w szkołach i chcą zacząć swoją przygodę z Rugby proszone są o kontakt z w/w nauczycielami.

szkolenie rugbytag

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2018 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com