Polski Angielski Niemiecki
UWAGA ZMIANA TERMINÓW i MIEJSCA TRENINGÓW !!! NOWE TERMINY TRENINGÓW : WTOREK: 17:00-18:30 grupy:mini-żak, żak, młodzik , 18:30-20:00 grupy: kadet, junior, senior. PIĄTEK: 18:00-19:00 grupy : mini-żak, żak, młodzik , 19:00-20:00 grupy:kadet, junior, senior MIEJSCE: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Romualda Traugutta Czapliniecka 98 Bełchatów . SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Swiat Pogody

Finał Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag.

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

olm final 13 10 2018Już dzisiaj w Aleksandrowie Łódzkim na boiskach Szkoły Podstawowej nr 4 zostanie rozegrany finałowy turniej Orlikowej Ligi Mistrzów w Rugby Tag. W finale tej imprezy zgrają dwie szkoły z Bełchatowa.

W kategorii klas IV-VI zagra Szkoła Podstawowa nr 3, a w kategorii klas VII-VIII zagra Szkoła Podstawowa nr 4. Jest nam niezmiernie miło, że dwie szkoły z Bełchatowa zagrają w turnieju finałowym. Jest to efekt współpracy Klubu Sportowego Rugby Club Bełchatów ze szkołami z Bełchatowa i z nauczycielami wychowania fizycznego prowadzącymi zajęcie z Rugby Tag w ramach programu „ Upowszechniania sportu dzieci i młodzieży”. W przypadku SP nr 3 jest to Bogdan Krzak, a w SP nr 4 zajęcia z jajowata piłką prowadzi Martyna Pacholczyk. Orlikowa Liga Mistrzów w Rugby Tag organizowana jest już po raz dziewiąty. Patronat i wsparcie finansowe gwarantuje Urząd Marszałkowski w Łodzi i Marszałek Witold Stępień. Sprawami organizacyjnymi zajmują się Łódzki Okręgowy Związek Rugby oraz kluby rugby Rugby Club Bełchatów, KS Budowlani Łódź, BBRC Łódź.

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2018 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com