Polski Angielski Niemiecki
UWAGA ZMIANA TERMINÓW i MIEJSCA TRENINGÓW !!! NOWE TERMINY TRENINGÓW : WTOREK: 17:00-18:30 grupy:mini-żak, żak, młodzik , 18:30-20:00 grupy: kadet, junior, senior. PIĄTEK: 18:00-19:00 grupy : mini-żak, żak, młodzik , 19:00-20:00 grupy:kadet, junior, senior MIEJSCE: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Romualda Traugutta Czapliniecka 98 Bełchatów . SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Swiat Pogody

Relacja z turnieju RTDiM w Kaliszu.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

RTDiM Kalisz 8W sobotę 29 września młodzi zawodnicy Rugby Club Bełchatów wyruszyli do Kalisza na kolejny Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Tym razem w barwach RCB zagrała drużyna mini-żaka, która zakończyła turniej na dobrym piątym miejscu na dziesięć drużyn biorących udział tego dnia w turnieju.

Kategoria mini-żak została podzielona na dwie grupy po 5 zespołów. Młodzi zawodnicy RCB trafili do grupy z RC Częstochowa 1, KS Budowlani Łódź 2, Husaria Kalisz oraz Grom Wolsztyn. Po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach mini-żaki uplasowali się na trzecim miejscu w grupie co dało im walkę o 5 miejsce. W meczu o 5 miejsce spotkali się z młodą drugą drużyną z Częstochowy wygrywając po dobrym meczu 7 do 5. W zespole mini-żaka zgrali: Jakub Żytniewski, Fabian Dąbek, Amelia Jończyk, Nikola Fuzowska, Piotr Kujawski, Julia Stojek. Ponadto dwie nasze zawodniczki Samanta Dobrzyńska i Natalia Piątkowska w kategorii mini-żak wsparły drużynę Husarii Kalisz zajmując w turnieju ósmą lokatę. W kategorii żak trzech zawodników RCB : Jakub Motyl, Julian Kaźmierczak i Oliwia Cieślik zagrało w barwach Husarii Kalisz. Zespół z Kalisza zajął trzecie miejsce na cztery zespoły grające w tym turnieju. Wygrała drużyna KS Budowlani Łódź, drugie miejsce Sparta Jarocin, a czwarte RC Częstochowa. Najstarsi nasi zawodnicy młodzicy: Sergiusz Kalwinek, Kasia Kowalska, Julia Janda i Dorota Proszowska tego dnia ogrywali się w drużynie BBRC Łódź. Zespół z Łodzi zajął trzecie miejsce na trzy drużyny grające w tej kategorii wiekowej. Wygrała drużyna KS Budowlani Łódź, drugie miejsce zajął zespół z Kalisza. Dziękujemy gospodarzom turnieju za przyjęcie, dobre warunki do gry w rugby na świetnym obiekcie sportowym oraz słoneczną pogodę. Przed nami kolejny turniej RTDiM, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 6 października na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2018 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com