Polski Angielski Niemiecki
NIEBAWEM NOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TRENINGÓW. WRACAMY Z NASZA STRONĄ INTERNETOWĄ !!! ZAPRASZAMY WKRÓTCE !!!
Swiat Pogody

Relacja z turnieju RTDiM w Kaliszu.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

RTDiM Kalisz 8W sobotę 29 września młodzi zawodnicy Rugby Club Bełchatów wyruszyli do Kalisza na kolejny Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Tym razem w barwach RCB zagrała drużyna mini-żaka, która zakończyła turniej na dobrym piątym miejscu na dziesięć drużyn biorących udział tego dnia w turnieju.

Kategoria mini-żak została podzielona na dwie grupy po 5 zespołów. Młodzi zawodnicy RCB trafili do grupy z RC Częstochowa 1, KS Budowlani Łódź 2, Husaria Kalisz oraz Grom Wolsztyn. Po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach mini-żaki uplasowali się na trzecim miejscu w grupie co dało im walkę o 5 miejsce. W meczu o 5 miejsce spotkali się z młodą drugą drużyną z Częstochowy wygrywając po dobrym meczu 7 do 5. W zespole mini-żaka zgrali: Jakub Żytniewski, Fabian Dąbek, Amelia Jończyk, Nikola Fuzowska, Piotr Kujawski, Julia Stojek. Ponadto dwie nasze zawodniczki Samanta Dobrzyńska i Natalia Piątkowska w kategorii mini-żak wsparły drużynę Husarii Kalisz zajmując w turnieju ósmą lokatę. W kategorii żak trzech zawodników RCB : Jakub Motyl, Julian Kaźmierczak i Oliwia Cieślik zagrało w barwach Husarii Kalisz. Zespół z Kalisza zajął trzecie miejsce na cztery zespoły grające w tym turnieju. Wygrała drużyna KS Budowlani Łódź, drugie miejsce Sparta Jarocin, a czwarte RC Częstochowa. Najstarsi nasi zawodnicy młodzicy: Sergiusz Kalwinek, Kasia Kowalska, Julia Janda i Dorota Proszowska tego dnia ogrywali się w drużynie BBRC Łódź. Zespół z Łodzi zajął trzecie miejsce na trzy drużyny grające w tej kategorii wiekowej. Wygrała drużyna KS Budowlani Łódź, drugie miejsce zajął zespół z Kalisza. Dziękujemy gospodarzom turnieju za przyjęcie, dobre warunki do gry w rugby na świetnym obiekcie sportowym oraz słoneczną pogodę. Przed nami kolejny turniej RTDiM, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 6 października na obiektach Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Główni Sponsorzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Sponsorzy i Partnerzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Image 3

Header 3

Text goes here

Image 4

Header 4

Text goes here

Image 5

Header 5

Text goes here

Image 6

Header 6

Text goes here

Image 7

Header 7

Text goes here

Image 8

Header 8

Text goes here

Polecamy

AP_SAN.jpgBCTP.jpgDHR_KONTAKT.pngLOGO_MCS.jpgLewan_Catering.pngTeam_Saiyan.pngapg.pngfit_MASTER.jpgfoto_modlinski.pnggangleona.pnghydromac.pngmadejczyk.jpgpcs.jpgpzrugby_logo.pngsilownia_hala.jpg

Patroni Medialni

Kalendarz wydarzeń

Styczen 2022
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2012 - 2021 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com