Polski Angielski Niemiecki
UWAGA ZMIANA TERMINÓW i MIEJSCA TRENINGÓW !!! NOWE TERMINY TRENINGÓW : WTOREK: 17:00-18:30 grupy:mini-żak, żak, młodzik , 18:30-20:00 grupy: kadet, junior, senior. PIĄTEK: 18:00-19:00 grupy : mini-żak, żak, młodzik , 19:00-20:00 grupy:kadet, junior, senior MIEJSCE: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Romualda Traugutta Czapliniecka 98 Bełchatów . SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Swiat Pogody

Wyniki głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa.

Ocena użytkowników:  / 2
SłabyŚwietny 

VI budzet belchatowa wyniki1 października poznaliśmy wyniki głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa. Niestety nasz projekt "Baza sportowa dla Edwardowa - budowa boiska wielofunkcyjnego do rugby i piłki nożnej" nie uzyskał odpowiedniej ilości głosów, aby mógł zostać zrealizowany w 2019 roku.

Chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna za oddanie głosu na nasz projekt, który ostatecznie uplasował się na 7 miejscu na 25 zakwalifikowanych projektów twardych. Dziękujemy serdecznie za oddanie 628 głosów. Jest ich dwa razy więcej niż w zeszłym roku. Mimo wszystko nie składamy broni i dalej będziemy walczyć o powstanie boiska do rugby w tym miejscu. Wasze poparcie jest dla nas motorem napędowym świadczącym o tym, że to boisko jest tam potrzebne dla przyszłych pokoleń młodych rugbistów oraz piłkarzy.

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

2012 - 2018 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com