Polski Angielski Niemiecki
NIEBAWEM NOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TRENINGÓW. WRACAMY Z NASZA STRONĄ INTERNETOWĄ !!! ZAPRASZAMY WKRÓTCE !!!
Swiat Pogody

Dla sponsorów.

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

 

Rugby Club Bełchatów zaprasza do współpracy.

Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy i dołączenia do grupy sponsorów oraz partnerów Klubu Sportowego Rugby Club Bełchatów. Możliwość wsparcia naszego klubu niewątpliwie przyczyni się do rozwoju sekcji rugby w Bełchatowie, a Państwa firmie pozwoli wyróżnić się na rynku przynosząc dodatkowe korzyści wizerunkowe. Promując swoje usługi i produkty poprzez działalność Rugby Club Bełchatów zbudujecie Państwo silną markę rozpoznawalną na rynku. Warto zaznaczyć, że rugby to wyjątkowa dyscyplina sportu, którą charakteryzuje praca zespołowa, wychowanie, rozwój oraz szacunek. Decydując się na sponsorowanie naszego klubu będziecie Państwo postrzegani jako solidny i mocny partner biznesowy o dobrej kondycji finansowej.
W trakcie dziesięcioletniej historii klub rozwijał się organizacyjnie oraz sportowo. Drużyna seniorów rywalizując z wieloma zespołami z całego kraju godnie reprezentowała miasto i powiat na arenie krajowej osiągając coraz lepsze rezultaty. Dzięki ciężkim treningom oraz znacznemu zaangażowaniu zawodników i trenerów cały czas zbliżamy się do ligowej czołówki klubów rugby w odmianie olimpijskiej. W klubie działa także sekcja rugby dzieci i młodzieży. Stworzenie jak najlepszych warunków do treningów pozwoliłoby im na dalszy rozwój oraz możliwość uczestnictwa w turniejach rugby z innymi rówieśnikami w kraju. Dlatego zależy nam na wspieraniu szkolenia i rozwoju najmłodszych zawodników naszego klubu. Chcielibyśmy zasygnalizować, że klub nie pobiera żadnych opłat z tytułu uczestnictwa dzieci w treningach.
Rugby Club Bełchatów tworzą pasjonaci, którzy poświęcają mnóstwo czasu na rozwój klubu. Jako grupa wolontariuszy pracujemy na rzecz lokalnej społeczności, aktywnie promując rugby wśród dzieci i młodzieży oraz mieszkańców miasta i powiatu. Prowadzenie klubu wiąże się z wieloma wydatkami. Myśląc o dalszym rozwoju rugby w Bełchatowie potrzebne jest wsparcie życzliwych osób i firm. Dlatego zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania naszego klubu lub wsparcia RCB w każdej innej formie, która pozwoli na realizacje celów statutowych. W zależności od przedmiotu wsparcia oferujemy określone usługi promocyjne.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszym klubem prosimy o kontakt. Wspieranie lokalnej drużyny sportowej rugby przyniesie również korzyści dla Państwa działalności.

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Główni Sponsorzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Sponsorzy i Partnerzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Image 3

Header 3

Text goes here

Image 4

Header 4

Text goes here

Image 5

Header 5

Text goes here

Image 6

Header 6

Text goes here

Image 7

Header 7

Text goes here

Image 8

Header 8

Text goes here

Polecamy

AP_SAN.jpgBCTP.jpgDHR_KONTAKT.pngLOGO_MCS.jpgLewan_Catering.pngTeam_Saiyan.pngapg.pngfit_MASTER.jpgfoto_modlinski.pnggangleona.pnghydromac.pngmadejczyk.jpgpcs.jpgpzrugby_logo.pngsilownia_hala.jpg

Patroni Medialni

Kalendarz wydarzeń

Styczen 2022
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2012 - 2021 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com