Polski Angielski Niemiecki
NIEBAWEM NOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE TRENINGÓW. WRACAMY Z NASZA STRONĄ INTERNETOWĄ !!! ZAPRASZAMY WKRÓTCE !!!
Swiat Pogody

Stadion lekkoatletyczny w Bełchatowie !

Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Zawodnicy Rugby Club Bełchatów doczekają się stadionu z prawdziwego zdarzenia !

Przebudowa boiska będzie polegała na przygotowaniu nowej murawy z trawy naturalnej o wymiarach 60 metrów na 100 metrów, z        punktowym nawadnianiem i bramkami do piłki nożnej.

Wokół boiska powstanie sześcio torowa bieżnia z poliuretanu, która na jednym odcinku prostym będzie miała osiem torów. Będzie również bieżnia do skoków w dal i trójskoku, rozbieg do rzutu oszczepem, rzutnia do pchnięcia kulą, rzutu dyskiem i młotem, zeskok do skoku wzwyż, rozbieg do skoku o tyczce oraz rów z wodą dla biegów długodystansowych z przeszkodami. Wzdłuż zachodniej strony boiska, naprzeciwko szkoły powstaną trzyrzędowe trybuny, pod którymi znajdzie magazyn sprzętu. Od strony wschodniej natomiast zbudowane zostaną wiaty dla zawodników i trenerów. Obiekt będzie posiadał system nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz monitorujący.

To ważny moment przede wszystkim dla zawodników i trenerów Bełchatowskiego Klubu Lekkoatletycznego, którzy w końcu będą mogli trenować w profesjonalnych warunkach na stadionie lekkoatletycznym, którego do tej pory w Bełchatowie brakowało.

Nowy obiekt będzie częścią Powiatowego Centrum Sportu, do którego należą już powiatowe lodowisko (latem służące jako korty tenisowe i boiska do siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki), sala gimnastyczna i boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ZSP nr 4 oraz orlik przy LO im. J. Kochanowskiego.

Wyremontowane boisko ma służyć nie tylko lekkoatletom, ale także piłkarzom i rugbistom. Zrzeszeni przy działającym w II LO UKS Obeliks zawodnicy Rugby Club Bełchatów zabiegają o zamontowanie na obiekcie bramek do rugby.

 

Źródło: belsport.pl

{jcomments on}

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Główni Sponsorzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Sponsorzy i Partnerzy

Image 1

Header 1

Text goes here

Image 2

Header 2

Text goes here

Image 3

Header 3

Text goes here

Image 4

Header 4

Text goes here

Image 5

Header 5

Text goes here

Image 6

Header 6

Text goes here

Image 7

Header 7

Text goes here

Image 8

Header 8

Text goes here

Polecamy

AP_SAN.jpgBCTP.jpgDHR_KONTAKT.pngLOGO_MCS.jpgLewan_Catering.pngTeam_Saiyan.pngapg.pngfit_MASTER.jpgfoto_modlinski.pnggangleona.pnghydromac.pngmadejczyk.jpgpcs.jpgpzrugby_logo.pngsilownia_hala.jpg

Patroni Medialni

Kalendarz wydarzeń

Styczen 2022
Po Wt Sr Cz Pi So Ni
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
2012 - 2021 (c) KS Rugby Club Bełchatów JoomlaShine.com